اپل واچ سری ۵

با صفحه نمایشی که الان همیشه روشن هست، اپل واچ سری ۵ همیشه در دسترس شماس جوری که قبلا هیچ وقت نبود. اطلاعات مورد نیاز شما حالا همیشه در دسترس شماست بدون آنکه نیاز باشه مچ دست خودتون رو بچرخونید. بدنه اپل واچ حالا در انواع مختلفی از متریال ها ساخته شده، شامل آلومینیوم ۱۰۰٪ بازیافت شده و برای اولین بار تیتانیوم. با هر بندی که دوست دارید اپل واچ خودتون رو ست کنید،‌ و یک ترکیب ایده آل برای خودتون درست کنید که فقط مختص خود شما هست.

صفحه نمایش همیشه روشن رتینا. شما دیگر نیازی نیست برای دیدن ساعت و یا اطلاعات مورد نیاز خود در واچ فیس مچتان رو برگردانید و یا صفحه نمایش را لمس کنید، به خاصر اینکه صفحه نمایش هیچ وقت به خواب نمیرود. به همین دلیل هنگام دوچرخه سواری،‌ در هنگام ورزش سنگین و یا در حال شمارش ثانیه ها در یک قرار ملاقات کسل کننده فقط کافیه یک نگاه ریز به صفحه اپل واچ بکنید تا ساعت و یا اطلاعات مورد نیازتان رو ببینید.

صفحه نمایشی قابل توجه مانند هر روز تو. برای اینکه باتری بتواند در تمام طول روز همراه تو باشد، سخت افزار و نرم افزار باید در یک هارمونی خاصی با یکدیگر هماهنگ کار کنند. شدت روشنایی صفحه نمایش زمانی که مچ دستت را برمیگردانی و به آن نگاه نمی کنی کمتر می شود ولی اطلاعات حساس مانند ساعت همچنان برای تو قابل مشاهده خواهند بود. زمانی که مچ دستت را به سمت خودت برگردانی و یا صفحه نمایش را لمس کنی تمامی زیبایی ها به حالت اول خود بر خواهند گشت.

واچ فیس رو همونطوری که دوست داری تغییر بده. تمامی قالب های صفحه نمایش را می توانید شخصی سازی کنید و میانبرهای برنامه ها یا اطلاعات مورد نیاز خود را در آن قرار دهید تا در یک نگاه به کلی اطلاعات مورد نیازتان دسترسی داشته باشید.

واچ فیس اینفوگراف شامل : تایمر ، وضعیت آب و هوا ، آمار UV ، کتاب های صوتی ، سنجش نویز ، قطب نما ، اکتیویتی

هر قطعه یک شاهکار هنری. ما به همان میزانی که به کیفیت تکنولوژی که در اپل واچ اهمیت می دهیم به کیفیت مواد استفاده شده در ساخت بدنه اپل واچ نیز اهمیت میدهیم. ما در حال حاضر چهار نوع متریال در ساخت اپل واچ به کار میبریم، شامل تیتانیوم. هر کدام از فلزات و سرامیک هایی که ما در ساخت استفاده می کنیم با دقت تمام توسط اپل مهندسی شده اند تا در کنار دوام و کیفیت زیبایی بی نقصی به ارمغان بیاورند.

بندهای اپل واچ. بندهای اپل واچ به نحوی طراحی شده اند که به راحتی قابل تعویض باشند. آن ها به راحتی متصل می شوند و شما به راحتی می توانید بند اسپرت ورزشی را هنگام رفتن به یک ملاقات تعویض کنید. از بین بندهای چرمی با کیفیت ،‌ پلاستیکی ، نایلیون با کیفیت و فلزی بسته به سلیقه خود انتخاب کنید. با رنگ های مختلفی که می توانید انتخاب کنید اپل واچ شما همیشه مانند یک ساعت جدید خواهد بود.

برخی از مدل های بند اپل واچ