طراحی کاملا جدید

نه تنها تکامل یافته، بلکه متحول شده است

سری ۴ نشان دهنده طراحی مجدد و مهندسی مجدد اپل واچ است. از گوشه های منحنی نمایشگر گرفته تا صفحه نمایش بزرگتر و معماری تراشه جدید S4، هر جزئیات مورد توجه قرار گرفته است. ساعت اپل همیشه یک محصول منحصر به فرد شخصی بوده و اکنون حتی قدرتمندتر است از قبل است.

بزرگترین اندازه صفحه نمایش در یک اپل واچ!

این واقعا بزرگ است!

صفحه نمایش آینده اپل واچ را نمایش می دهد و سری ۴ آن را بیشتر از همیشه نمایان می کند. چالش این بود که اندازه صفحه نمایش را بزرگتر کنیم در حالی که اندازه بدنه را بزرگتر نکنیم و ظرفیت باتری را کاهش ندهیم. گوشه های منحنی باعث شدند تا اندازه صفحه نمایش تا ۳۰٪ بزرگتر شود ، در حالی که تکنولوژی جدید صفحه نمایش که LTPO نام دارد مصرف باتری را بهبود داده است تا شما همچنان بتوانید یک روز کامل از اپل واچ خود با یکبار شارژ استفاده کنید.

اطلاعات بیشتر در هر میلیمتر!

برای استفاده بهتر از اندازه نمایشگر بزرگتر ، المان های رابط کاربری به طور کلی از اول طراحی و اجرا شده اند تا اطلاعات بیشتر و کاملتری را به شما نمایش دهند. واچ فیس جدید Infograph می تواند ۸ وضعیت مختلف را یکجا به شما نمایش دهد تا شما بتوانید با یک نگاه به اطلاعات بیشتری دسترسی داشته باشید.

دیجیتال کراون! یک پیشرفت غیر منتظره!

دیجیتال کراون به این منظور طراحی شده است تا شما تعامل راحتتری با ساعت خود بدون لمس صفحه نمایش داشته باشید. در اپل واچ سری ۴ مکانزیم آن به طور کلی از اول طراحی شده است. هپتیک فیدبک در این نسخه خیلی نرم به حرکات شما واکنش نشان می دهد.